Pohádkový les v Hostivařském lese

19. 5. 2019

V sobotu 18. 5. se Hostivařský les proměnil na pohádkový les. Akci se stejným názvem zde pořádá více subjektů, tentokrát to byl Kouzelný svět skřítků.


Vstupné na akci platily všechny osoby nad pět let ve výši 50 Kč a zájem byl obrovský. Výtěžek ze vstupného byl tentokrát určen pro mikroazyl Rudolfa Desenského.


Úkoly pro děti byly spíše symbolické (poznávání barev, poznávání houbiček, zamyšlení nad odpadky v lese, věšení ponožek na šňůru, poznávání pohádkových postaviček podle nápovědy, skákání s žabičkou atd.).


Vše bylo třeba stihnout během několika desítek vteřin, protože za námi (i před námi) bylo prostě mnoho dalších zájemců. Nicméně tato skutečnost vadila spíše rodičům, dětem to bylo víceméně jedno.


Úkoly zadávaly různé pohádkové postavy - princezny, vodnice, čerti, princezny atd. , což bylo krásné. Vojta byl pohádkovými postavami doslova nadšen.


A z čertů měl Vojta regulérní strach. Jakmile přišla řeč na zlobení (a možnost, že by byl odnesen do pekla), tak se rozbrečel. Sama ho peklem nikdy nestraším a naopak ho ubezpečuji, že nic jako peklo není a žádný čert ho neodnese. Takže nakonec se s čertem taky nějak domluvil...

Používá technologii služby Blogger.